11 września 2018 20:00 | Aktualności

Narodowe czytanie

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „Narodowe czytanie”.                                                                                                    11 września 2018 r. uczniowie klas IV–VIII spotkali się, aby wysłuchać fragmentów „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Pani Małgorzata Staszak odczytała list Prezydenta Polski Andrzeja Dudy promujący akcję „Narodowe czytanie”. Następnie wszyscy wysłuchali wspaniałych interpretacji fragmentów powieści. W świat „Przedwiośnia” przenieśli nas nauczyciele: Pani Dyrektor Beata Wolanin, Pani Jadwiga Litkowska, Pan Zbigniew Kwiatkowski oraz uczniowie klasy VIII: Weronika Pawlas, Kamil Mazurek i Kacper Iwańczuk. Wszystkich nagrodzono gromkimi brawami.