27 grudnia 2018 19:34 | Aktualności

Zwycięzcy w konkursie czytelniczym

Szkolny konkurs czytelniczy „Brzechwa dzieciom” został przeprowadzony w naszej szkole 11 grudnia 2018 r. Wzięli w nim udział uczniowie z I i II klasy. Zadaniem uczestników konkursu było pisemne rozwiązanie zadań zawartych na karcie konkursowej. Temat konkursu dotyczył poetyckiej twórczości dla dzieci autorstwa Jana Brzechwy oraz wybranych wiadomości związanych z biografią autora. Prace oceniała komisja w składzie: pani Anna Kowalczyk – bibliotekarka, pani Małgorzata Staszak – nauczyciel polonista.

W wyniku pracy komisji oceniającej wyłoniono laureatów: 1. miejsce – Zuzanna Weremko z klasy II, 2. miejsce – Luiza Gładosz z klasy I, 3. miejsce – Mikołaj Czerwonka z klasy I, 4. miejsce – Filip Sokoluk z klasy II. 21 grudnia zostały wręczone dyplomy i nagrody. Zwycięzcom gratulujemy!