25 października 2020 14:47 | Aktualności

Zawieszamy na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej

Szanowni Rodzice,

Zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/1870  od 24 października 2020 r. do 8 listopada 2020 r. zawiesza się zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Zajęcia w tych klasach prowadzone będą  z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. O szczegółach obowiązujących w czasie nauczania zdalnego w naszej szkole poinformują wychowawcy poszczególnych oddziałów kontaktując się ze wszystkimi rodzicami uczniów klas IV-VIII. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Beata Wolanin