10 listopada 2020 18:25 | Aktualności

11 listopada Święto Niepodległości - 2020

102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczne obchody Święta Niepodległości były inne niż zazwyczaj.

Z okazji 102-ej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w piątek 6 listopada przedstawiciele uczniów z klasy pierwszej i drugiej złożyli wiązankę i zapalili znicze pod płytą upamiętniającą poległych w czasie II wojny światowej.

Nasza szkoła włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu” i 10 listopada o symbolicznej godzinie 11.11. uczniowie i nauczyciele wspólnie odśpiewali hymn narodowy. Tym razem wykorzystując technologię informacyjno – komunikacyjną.

Jesteśmy dummi z naszych uczniów, że pokazali swój patriotyzm śpiewając hymn nie tylko ze społecznością szkolną, ale również ze swoimi najbliższymi.