19 lutego 2021 13:20 | Aktualności

Dzień Języka Ojczystego – zaproszenie

21 lutego obchodzimy Dzień Języka Ojczystego. Jest to święto ustanowione przez UNESCO w 1999 roku i obchodzone corocznie.

Z tej okazji zapraszamy uczniów naszej szkoły z klas IV-VIII do wzięcia udziału w teście „Czy znasz swój język?”. Test będzie dostępny 22.02.2021 (poniedziałek) w godz. 8.00–16.00 na platformie Classroom, w ogłoszeniach na przedmiocie język polski.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu i sprawdzeniu swoich umiejętności w posługiwaniu się naszym językiem ojczystym.

Małgorzata Staszak

Anna Kowalczyk